Voordeel voor alle partijen, bespaar honderden euro’s

Soms is een notaris verplicht voor een overeenkomst, dan noem je dat contract een akte. Soms kan je het helemaal zonder notaris, dat noem je ook wel een onderhandse overeenkomst. Je kunt heel veel zelf doen. Soms kan je de hele akte zelf regelen. Bij de aktes die langs de notaris moeten bespaar je de notaris werk en dus kosten. Zo kun je fors besparen op de notariskosten. En dat met de zekerheid dat de akte honderd procent rechtsgeldig is.

→ Erfpacht
→ Legaliseren
→ Nabestaandenservice
→ Onderneming
→ Samenwonen en huwelijk
→ Schenken
→ Testament
→ Voogd
→ Wonen

Erfpacht

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Afkoop Erfpacht Amsterdam 461.24219.65114.11795.-
Afkoop Erfpacht Amsterdam met bijkomende hypotheekakte 842.83388.87213.301445.-
Erfpacht Omzetten naar Eeuwigdurend Amsterdam 461.24219.65114.11795.-

Legaliseren

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Legalisatie Handtekening 33.060.-6.9440.-

Nabestaandenservice

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Boedelvolmacht 16.534.134.3425.-
Inschrijven eerdere Verklaring van Erfrecht 46.6910.3311.9869.-
Verklaring van Erfrecht 230.628.2250.16289.-
Verklaring van Executele 181.0424.7543.21249.-

Onderneming

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
B.V. oprichten 298.7432.2569.51400.50
Coöperatie oprichten 297.5048.7872.72419.-
Holding en Werkmaatschappij oprichten 2 BV's 578.0747.97131.46757.50
Informele vereniging oprichten48.760.-10.2459.-
Naam wijzigen B.V.Vraag een offerte aan
Statuten stichting wijzigen 262.3826.0560.57349.-
Statuten vereniging wijzigen 262.3826.0560.57349.-
Stichting oprichten 231.3932.2555.36319.-
VOF Overeenkomst 40.500.-8.5049.-
Vereniging Formaliseren 262.3826.0560.57349.-
Vereniging oprichten 214.8648.7855.36319.-

Samenwonen en huwelijk

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Akte van verdelingVraag een offerte aan
Geregistreerd PartnerschapVraag een offerte aan
Herroeping Huwelijkse Voorwaarden 250.45219.8858.67529.-
Huwelijkse Voorwaarden opstellenVraag een offerte aan
Samenlevingscontract 165.9039.8843.22249.-
Samenlevingscontract en 2 testamenten 320.2867.3281.40469.-

Schenken

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Herhaling eerdere schenking op papier 137.0724.0533.83194.95
Meerjarige schenking aan Goed Doel 24.790.-5.2130.-
Overeenkomst schenking van geld 19.834.135.0429.-
Schenking op papier ouder kind 165.9824.0539.92229.95
Schenken voor eigen woning met eenmalige verruimde vrijstelling (notaris) 144.6728.8836.45210.-
Schenken voor eigen woning met eenmalige verruimde vrijstelling 20.660.-4.3425.-

Testament

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Aanvullend legaat 123.8724.0531.08179.-
Executeur benoemen 115.6124.0529.34169.-
Herroeping Testament 115.6124.0529.34169.-
Herroeping twee Testamenten 183.3148.1048.59280.-
Kleinkind legaat 156.9324.0538.02219.-
Kleinkindlegaat set van twee, erflater met partner 228.7648.1058.14335.-
Levenstestament (1 levenstestament) 213.7925.0550.16289.-
Levenstestament met partner (2 levenstestamenten) 278.8350.1069.07398.-
Testament alleenstaande met kinderen 165.2024.0539.75229.-
Testament alleenstaande zonder kinderen 165.2024.0539.75229.-
Testament gehuwden met kinderen (2 testamenten) 240.3348.1060.57349.-
Testament gehuwden zonder kinderen (2 testamenten) 240.3348.1060.57349.-
Testament geregistreerd partners met kinderen (2 testamenten) 240.3348.1060.57349.-
Testament geregistreerd partners zonder kinderen (2 testamenten) 240.3348.1060.57349.-
Testamenten samenwonenden met kinderen (2 testamenten) 240.3348.1060.57349.-
Testamenten samenwonenden zonder kinderen (2 testamenten) 240.3348.1060.57349.-

Voogd

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Voogdbenoeming voor 1 ouder 82.5524.0522.40129.-
Voogdbenoeming voor 2 ouders 124.6348.1036.27209.-

Wonen

AkteHonorariumVerschottenBTWTotaal incl. BTW
Verkrijgende VerjaringVraag een offerte aan
Hypotheekakte royerenVraag een offerte aan
Overdracht garageboxVraag een offerte aan
HypotheekakteVraag een offerte aan
Hypotheekakte oversluitenVraag een offerte aan
Koopovereenkomst garagebox/parkeerplek 32.230.-6.7739.-
Overdracht parkeerplekVraag een offerte aan
Overdracht strook grondVraag een offerte aan
TransportakteVraag een offerte aan
Transport en hypotheekakteVraag een offerte aan